Inštalácia a licencovanie

Aplikácia MAPUJ je komerčný produkt, ktorý je potrebné zakúpiť. Po zakúpení od nás dostanete inštalačný súbor (súbor s príponou apk), ktorý si nakopírujete do svojho Androidového zariadenia.

MAPUJ vyžaduje pre svoje fungovanie, aby boli na vašom androidovom zariadení nainštalované a podporované služby Google Play. Zvyčajne sú tieto služby už v zariadeniach nainštalované, ale je možné ich stiahnuť a nainštalovať aj z Obchod Google Play.

Pomocou vhodnej Androidovej aplikácie na vašom zariadení (napr. Správca súborov) nájdite inštalačný súbor a spustite ho. Priebeh inštalácie závisí od toho, či inštalujete MAPUJ na zariadenie prvý krát, alebo je MAPUJ na zariadení už nainštalovaný a inštalujete len novšiu verziu [>Aktualizácie].

uvod

 

Po úspešnej prvej inštalácii MAPUJ sa zobrazí obrazovka vyžadujúca zadanie Aktivačného kľúča. Aktivačný kľúč vám poskytneme voči ID zariadenia, ako môžete vidieť na obrazovke hore. ID zariadenia je jedinečný identifikátor každého Androidového zariadenia.

ID zariadenia nám môžete zaslať na e-mail gps@geotech.sk. Ak máte vo svojom zariadení aktívny prístup na internet a nastavené vaše e-mailové konto, môžete kliknutím na VYŽIADAŤ LICENČNÝ KĽÚČ poslať e-mail so žiadosťou o zaslanie aktivačného kľúča priamo z vášho zariadenia.

Obrazovku pre zadanie Aktivačného kľúča môžete zobraziť aj kedykoľvek neskôr kliknutím na ikonu nainštalovanej aplikácie MAPUJ.

uvod

Po obdržaní Aktivačného kľúča ho zadajte do príslušného riadku a kliknite na AKTIVOVAŤ. Po úspešnej aktivácii môžete začať aplikáciu MAPUJ hneď používať.